Postup pri výkupe nehnuteľností

Ako postupujeme pri výkupe nehnuteľnosti?

Našou prvoradou prioritou je spokojnosť našich klientov. Preto sa snažíme o čo najrýchlešie a najvýhodnejšie jednanie s každým klientom, od ktorého vykupujeme nehnuteľnosť. Peniaze vyplácame do 24 hodín od dohody s klientom, všetky náklady spojené s predajom nehnuteľnosti hradíme my, klientom dávame na ruku presne dohodnutú sumu so žiadnymi skrytými poplatkami.
1. Kontakt s klientom
Pokiaľ mate záujem o výkup nehnuteľnosti tj. rýchly odpredaj vášho bytu, domu či pozemku stačí ak nám zavoláte, pošlete SMS alebo email. Následne si dohodneme osobne stretnutie, kde si do detailu preberieme Vaše potreby. Klientom vždy odporúčame si pripraviť všetky dokumenty, ktoré súvisia s ponúkanou nehnuteľnosťou.
2. Obhliadka nehnuteľnosti určenej na výkup-odpredaj
Pracovník našej spoločnosti urobí za Vašej účasti obhliadku predmetnej nehnuteľnosti a nahliadne do potrebných dokumentov. Prehliadka nehnuteľnosti je samozrejme bezplatná.
3. Dohoda o spôsobe výkupu nehnuteľnosti
Na základe individuálnych potrieb a danej situácie Vám navrhneme najvýhodnejší postup pri odkúpení vašej nehnuteľnosti. Dohodneme sa na vyplatení okamžitej zálohy, oddlžení nehnuteľnosti, vyplatení veriteľov a iných dlhov. Dohodneme sa na presných termínoch a spôsobe vyplatenia odkúpenej ceny vykupovanej nehnuteľnosti, termíne sťahovania a ostatných detailoch ohľadom predaja vašej nehnuteľnosti.
4. Podpis dokumentov a finančné vyrovnanie
Bezplatne pre Vás pripravíme všetky potrebne dokumenty súvisiace s odpredajom nehnuteľnosti. Všetky náklady na kúpu nehnuteľnosti znáša naša spoločnosť. Pri záverečnom stretnutí spolu podpíšeme náležíte zmluvy a dokumenty, v dohodnutom rozsahu vyrovnáme vaše dlhy, vyriešime vaše dražobné a exekučné konania. Vyplatíme Vám dohodnutú sumu za vykupovanú nehnuteľnosť. V prípade že bola nehnuteľnosť zadlžená výplatná suma bude znížená a sumu dlhov ktoré sme za Vás vyrovnali. Bezplatne vykonáme potrebne úkony na katastrálnom úrade a ďalších úradoch súvisiacich s predajom nehnuteľnosti.
Stačí zavolať 0905 928 207 alebo napísať na vykuprealit@gmail.com a my Vás následné budeme kontaktovať.