Vitajte v ROVEXreality s.r.o

Naša profesionálna realitná kancelária, spoločnosť  ROVEX reality s.r.o. bola založená realitnými maklérmi s dlhoročnou  praxou.  Začiatok práce na realitnom trhu majiteľov spoločnosti ROVEX reality siaha do roku 2006. Dlhoročné skúsenosti našich maklérov a ich korektné vzťahy so zákazníkom dokazujú prečo naša spoločnosť už takmer 10 rokov úspešne pôsobí na slovenskom trhu.Z histórie:


V začiatkoch sme sa venovali prevažne priamemu výkupu nehnuteľností,  ich oddlžovaniu, právnemu poradenstvu na trhu s realitami. Predaju nehnuteľností formou sprostredkovania sme sa s počiatku venovali len okrajovo.

Postupom času a s pribúdajúcimi skúsenosťami s výkupom a predajom nehnuteľností, sme našu činnosť rozšírili o sprostredkovateľskú činnosť pri predaji realít, komplexné právne služby a poradenstvo,  ako aj finančné služby pri poskytovaní úverov a pôžičiek.ROVEX reality s.r.o. – súčasnosť:

Keďže naša spoločnosť vyrástla na základoch dlhoročných skúseností na realitnom trhu, ponúkame našim zákazníkom maximálny servis a poradenstvo pri predaji alebo kúpe nehnuteľností.
Samozrejmosťou sú komplexné právne a finančné služby. 
Nakoľko pri predaji nehnuteľnosti sa pracuje s väčšími sumami dohliadame na našich maklérov, ich právnu bezúhonnosť, dbáme aby voči klientom jednali vždy slušne a úctivo na základe profesionálnej etiky.

Záujemcom o prácu v realitnom biznise ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie, kde si môže vytvoriť svoj tím maklérov a nemusí nám platiť žiadne poplatky za licenciu ako franšíza!

Máme vlastný školiaci program.Čo Vám ponúkame

Výkup nehnuteľností

Našou prvoradou prioritou je spokojnosť našich klientov. Preto sa snažíme o čo najrýchlešie a najvýhodnejšie jednanie s každým klientom, od ktorého vykupujeme nehnuteľnosť.

Čítať viac
Hypotekárne centrum

Náš hypotekárny špecialista pravidelne mesačne sprostredkuje pre svojich klientov väčšie množstvo hypoték. Jeho cenné rady a informácie vám preto pomôžu zorientovať sa v zložitom procese hypotéky.

Čítať viac
Znalec nehnuteľností

Realitná kancelária ROVEXreality poskytuje služby vypracovania znaleckých úkonov v rámci požiadaviek slovenskej legislatívy.

Čítať viac
Právne služby

Postup predaja a kúpy alebo podnájmu nie je jednoduchá záležitosť a preto sú naši makléri vždy pripravení Vám pomôcť aj v oblasti právnej stránky predaja alebo kúpy nehnuteľnosti.

Čítať viac