Exkluzívne stavebné pozemky, Malé Bielice


1 €

Vytlačiť inzerát
  • ID 03171
  • Typ Pozemky
  • Veľkosť pozemku 25000 m2
Ponúkame na predaj mierne svahovitý pozemok orientovaný na juhozápad s krásnym výhľadom určený na základe územného rozhodnutia na výstavbu rodinných domov. Pozemok sa nachádza v Partizánskom mestskej časti Malé Bielice, je k nemu prístup po asfaltovej ceste v blízkosti sú všetky inžinierske siete. Pozemok je vhodný buď pre jednotlivcov na výstavbu rodinných domov, možnosť kúpy aj pre developerský projekt. Viac informácií vám poskytneme na telefónnom čísle 0905 928 207.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 908 159 553 alebo na e-maile: adrien.komzik@rovexreality.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.

inzerát ID:03171